قهوه فیکا بلند

تومان 190,000

یک ترکیب استثنایی با طعمی به یاد ماندنی

در انبار موجود نمی باشد

توضیحات

قهوه فیکا بلند

(Fika Blend Coffee)

میکس قهوه عربیکا و قهوه ربوستا

قهوه بلند یا قهوه ترکیبی، قهوه‌ای است که از دانه‌های مختلف قهوه که بیشتر از یک منطقه کشت سرچشمه می‌گیرد. منطقه کشت می‌تواند به معنای تقسیم مکان به سطح متوسط مانند ارتفاعات متفاوت در چند مزرعه تولید کننده باشد یا می‌تواند به معنی مناطق مختلف در همان کشور یا مناطق کوچک مختلف در همان منطقه تولید کننده باشد. منطقه کشت قهوه فیکا Fika Blend بلند، آمریکای مرکزی و آفریقا می‌باشد.

از اینجا می‌توانید حدس بزنید مخلوط قهوه به اشکال مختلفی وارد بازار قهوه می‌شود. از مخلوط‌های تجاری قهوه موجود در زنجیره‌های قهوه گرفته تا قهوه‌های «تک خاستگاه» که فرض می‌شود فقط یک نوع دانه قهوه است عبارت «قهوه بلند یا ترکیبی» فراگیر است، هر چند که این اغلب نادرست است.

اغلب افراد دوست دارند که قهوه را به صورت میکس و بلند بنوشند. شاید دلیلشان این است که عطر و طعم قهوه عربیکا را نمی‌توانند فراموش کنند یا قهوه با کافئین پایین را نمی‌خواهد. به همین دلایل است که گونه گیاه عربیکا و ربوستا را با هم میکس می‌کنند تا بتوانند به دلخواه خود برسند. به طور معمول این ترکیب بین اعداد 50 درصد عربیکا و 50 درصد ربوستا تا 80 درصد عربیکا و 20 درصد ربوستا متغییر است.

اما نکته‌ای که بسیار حائز اهمیت است، علم و دانش لازم در ترکیب گونه‌های قهوه عربیکا و قهوه ربوستا است و نمی‌توان هر قهوه‌ای را که دلتان بخواهد با دیگری ترکیب کنید. به طور مثال اگر دو قهوه داشته باشیم، یکی با طعم‌یادهای گلی و دیگری با طعم‌یادهای پایه‌ای نمیتوان آنها را با هم ترکیب کرد، زیرا خروجی این بلند دارای عطر و طعم جالبی نخواهد بود.

ترکیب و میکس دانه‌های قهوه فیکا بلند

اکنون در کنار شما هستیم تا با یکی از رویایی‌ترین میکس‌های قهوه هولا آشنا شوید. قهوه فیکا بلند یک ترکیب فوق‌العاده از دانه‌های عربیکا و ربوستا است. قهوه فیکا بلند شامل 70 درصد گونه عربیکا و 30 درصد گونه ربوستا است که با توجه به درخواست مشتری می‌تواند این نسبت تغییر کند. منطقه کشت دانه‌ها آمریکای مرکزی و آفریقا در ارتفاع 1550 تا 1750 متر بالاتر از سطح دریا است. طعم‌یادهای Fika Blend Coffee عسل، آجیلی و گریپ فروت است که جهت تهیه یک اسپرسوی ایده‌آل بسیار مناسب است. این محصول در بسته‌بندی 1000 گرمی به شما عزیزان ارائه می‌شود.

منطقه کشت: آمریکای مرکزی – آفریقا

فرآوری: شسته

متد پیشنهادی دم‌آوری: اسپرسو

ارتفاع کشت: 1550 الی 1750 متر بالاتر از سطح دریا

طعم یادها: عسل، آجیلی، گریپ فروت

وزن خالص: 1000 گرم

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “قهوه فیکا بلند”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *