قهوه جانگل بلند

یک ترکیب استثنایی با طعمی به یاد ماندنی

توضیحات

قهوه جانگل بلند

(Jungle Blend Coffee)

میکس قهوه عربیکا و قهوه ربوستا

اغلب افراد علاقمند به قهوه دوست دارند که قهوه را به صورت میکس و بلند بنوشند. شاید دلیلشان این است که عطر و طعم قهوه عربیکا را نمی‌توانند فراموش کنند و از طرفی نیز قهوه با کافئین پایین را نمی‌خواهد. به همین دلایل است که گونه گیاه عربیکا و ربوستا را با هم میکس می‌کنند تا بتوانند به دلخواه خود برسند. به طور معمول این ترکیب بین اعداد 50 درصد عربیکا و 50 درصد ربوستا تا 80 درصد عربیکا و 20 درصد ربوستا متغییر است که قهوه جانگل بلند 80 به 20 است.

اما نکته‌ای که بسیار حائز اهمیت است، علم و دانش لازم در ترکیب گونه‌های قهوه عربیکا و قهوه ربوستا است و نمی‌توان هر قهوه‌ای را که دلتان بخواهد با دیگری ترکیب کنید. به طور مثال اگر دو قهوه داشته باشیم، یکی با طعم‌یادهای گلی و دیگری با طعم‌یادهای پایه‌ای نمیتوان آنها را با هم ترکیب کرد، زیرا خروجی این بلند دارای عطر و طعم جالبی نخواهد بود.

ترکیب و میکس دانه‌های قهوه جانگل بلند

اکنون در کنار شما هستیم تا با یکی از رویایی‌ترین میکس‌های قهوه هولا آشنا شوید. قهوه جانگل بلند یک ترکیب فوق‌العاده از دانه‌های عربیکا و ربوستا است. قهوه جانگل بلند Jungle Blend شامل 80 درصد گونه عربیکا و 20 درصد گونه ربوستا است که با توجه به درخواست مشتری می‌تواند این نسبت تغییر کند. منطقه کشت دانه‌ها آفریقای مرکزی در ارتفاع 1650 تا 1800 متر بالاتر از سطح دریا است. طعم‌یادهای Jungle Blend Coffee کارامل، میوه‌ای و شکلات است که جهت تهیه یک اسپرسوی ایده‌آل بسیار مناسب است. این محصول در بسته‌بندی‌های 1000 گرمی به شما عزیزان ارائه می‌شود.

منطقه کشت: آفریقای مرکزی

فرآوری: شسته

متد پیشنهادی دم‌آوری: اسپرسو

ارتفاع کشت: 1650 الی 1800 متر بالاتر از سطح دریا

طعم یادها: کارامل، میوه‌ای، شکلات

وزن خالص: 1000 گرم

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “قهوه جانگل بلند”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *